فایل رایگان اصول طراحي بدنه خودرو براساس نماهاي دو بعدي با نرم افزار CATIA V5 و ايجاد مدلSTL براي ساخت به کمک نمونه سازي سريع

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان اصول طراحي بدنه خودرو براساس نماهاي دو بعدي با نرم افزار CATIA V5 و ايجاد مدلSTL براي ساخت به کمک نمونه سازي سريع :


سال انتشار : 1398

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

استفاده از هر ایده بزرگ وجدید مستلزم اجرای بسیاری از فعالیت ها از جمله استفاده از آخرین فن آوری های آسیای میانه است. امروزه فرآیند طراحی مربوط به بخش های داخلی بدون استفاده از پشتیبانی CAD غیرقابل تصور است. اگرچه انگیزه های اصلی، ایده های جدید یا الهامات جدید در ذهن مشتریان، تجار و مدیران پدید می آیند، فرآیند تحقق همیشه یک کار جدی برای مهندسان به منظور ایجاد یک شکل نهایی، در نظر گرفتن الزامات مشتری است. وسایل نقلیه ماشین مسابقات نشان داده شده است که نحوه طراحی وسایل نقلیه آزمایشی نیازمند اما بسیار کارآمد که با داشتن سه نما یا نما های که برای ساخت مدل لازم است به کمک نرم افزار CATIA V5 R21این ابزار قادر به تحقق بخشیدن این فن نه تنها برای تکنسین ها، بلکه برای هنرمندان، در سه بعدی پیرامون خود است. از این پژوهش می توان ساخت مدل سه بعدی با چاپ گر سه بعدی هست. رویکردهای مهندسی معکوس و نمونه سازی سریع که توسط جدیدترین نمونه پشتیبانی شده می توان بااین رویکرد به کار گیری چاپگر سه بعدی، زمان نوآوری را توسعه داد.

لینک کمکی