فایل رایگان راه کارهاي امنيت شکبه هاي مخابراتي سرويس متغارن ونامتغارون شکبه جهاني داخلي ومحلي مزايا و معايب ، امنيت شبکه هاي مخابراتي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان راه کارهاي امنيت شکبه هاي مخابراتي سرويس متغارن ونامتغارون شکبه جهاني داخلي ومحلي مزايا و معايب ، امنيت شبکه هاي مخابراتي :


سال انتشار : 1398

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

با گسترش کاربرد اینترنت در سراسر جهان و نفوذ ابزارهای ارتباط با اینترنت به تمام بخش های زندگی بشری، امکانات و فناوری های استفاده از اینترنت و ابزارهای آن نیز به شکل چشم گیری در حال تغییر و تحول ، روزانه ابزارهای جدیدی برای استفاده کارآمدتر و سریع تر از اینترنت به عنوان بستری برای استفاده از آخرین فناوری های روز به کاربران ارایه و دلیل استفاده از اینترنت به عنوان ابزاری برای رشد و نمو ، توسعه کشورها دانست به همین خاطر است که میزان استفاده از اینترنت توسط افراد یک جامعه به عنوان شاخصی برای میزان رشد و پیشرفت کشورها در نظر گرفته میشود و هر چه میزان استفاده از اینترنت توسط افراد و سازمانهای یک کشور بیشتر باشد، آن کشور بقایای تکنولوژیکی و نهادی توسعه یافته و خواهد بود، دسترسی سریع به اطلاعات به عنوان کلیدی ترین عامل در عصر حاضر همیشه مورد توجه افراد و سازمانها و موسسات بوده است. بر این اساس، استفاده از ابزارهای کارآمد برای اتصال به اینترنت و بهره گیری از امکانات اینترنت برای دسترسی بسیار سریع به آخرین اطلاعات و دانش روز بشرامری بسیار ضروری، استفاده از فناوری ای دی اس ال که برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت، طراحی و در اختیار کابران قرار گرفته که میتواند به خوبی پاسخگوی نیازهای بشر و سهولت دسترسی مداوم به اینترنت را برای کاربران با سرعت قابل ملاحظه ای فراهم سازد. حرکت تکنولوژیکی و رژیم های سیاسی که باعث تقویت اصل منطقی سیاست پذیرفته شده جهت تخصیص ای دی اس ال می شود، و در روند پیشترفت ارتباطلاعات و سهولت کار کاربران حرکت تکنولوژیکی، وابستگی مسیر، تعادل متقابل، ردیابی روند، زیرساخت شبکه های مخابراتی و امنیت دسترسی کاربران رابیشتر میکند و کاربران با خیال راحت میتوان تبادل اطاعات بین دو یا چند کاربر با سهولت انجام گیرد، برچسب های آدرس فرکانس رادیویی هستند ارزان تر برای پیاده سازی ساخته شده اند. اغلب لازم است پروتکل های تایید هویت فوق العاده سبک برای چنین برچسب ها طراحی شود. بسیاری از پروتکل های موجود همچنان به توابع مثلثی متکی هستند که آسیب پذیری های امنیتی و خصوصی را دارند. در این پرورژه الگوریتم پیشناهدی برای این پروتوکل و یک پروتکل احراز هویت دو طرفه فوق العاده سبک مبتنی به اشتراک گذاری مخفیست. یک مکانیزم برای تایید دوگانه، کنترل جلسه، احراز هویت متقابل و به روز رسانی پویا برای افزایش امنیت و حفاظت از حریم خصوصی است. پروتکل تنها بر دو عملیات بیتی ساده، یعنی افزودن مدول 2 متری و چرخش دایره ای روت در انتهای برچسب، متکی است.

لینک کمکی