فایل رایگان فاکتور فروش با فرمت دارائی بصورت حرفه‌ای تحت اکسل

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل (با پسوند) xlsm ارائه میگردد

فاکتور فروش رسمی پیشرفته تحت اکسل بصورت استاندارد و مطابق با فرمت مورد تایید دارائی- نسخه 2.2.


امروزه با گسترش کسب و کارها یکی از مواردی که در حوزه شروع کسب و کار نیاز می باشد، صدور فاکتور فروش می باشد.حال با توجه به ماده 19 قانون مالیات بر ارزش افزوده که کلیه عرضه کنند گان کالا و خدمات می بایست از یک قالب استاندارد و رسمی ارائه شده از سوی دارایی استفاده کنند، بر آن شدیم تا یک فاکتور فروش پیشرفته و حرفه ای طبق استانداردهای ارائه شده طراحی کنیم تا علاوه بر امکانات بیشتر دقت و سرعت شما را افزایش دهیم.


تاریخ بروزرسانی نرم‌افزار صدور فاکتور : 1397/10/11


معرفی نرم افزار حرفه ای صدور فاکتور فروش رسمی تحت اکسل مطابق با فرمت مورد تایید دارایی
بعد از ارائه نسخه 2.1 نرم افزار حرفه ای صدور فاکتور فروش تحت اکسل تصمیم گرفتیم این نرم افزار را بروزرسانی کنیم که بعد از چندین روز تلاش نسخه 2.2 نرم افزار حرفه ای صدور فاکتور با امکانات جدید آماده شد.
در طراحی این نرم افزار حدالامکان سعی شده ساده و استفاده از آن راحت باشد.بیشتر عملیات انجام شده در طول صدور صورتحساب ، در یک صفحه بوده و از ارجاع دادن به شیت های مختلف که باعث سردرگمی اپراتور میشود، خودداری شده است.این نرم افزار چیزی فراتر از یک فرم ثبت فاکتور می باشد.درواقع این فاکتور یک نرم افزار توسعه یافته می باشد که چندین قابلیت را در دل خود جا داده است که به شرح زیر میتوان بدان اشاره کرد :


با این سه ویژگی برجسته می بینید که این نرم افزار بیشتر به یک نرم افزار حسابداری شبیه هست تا یک فرم رسمی ساده. اما این تمام قابلیت های این نرم افزار نیست و در ادامه این نرم افزار را بیشتر معرفی می کنیم.

تغییرات جدید نسخه 2.2 چیست ... ؟
1- گزارش مالی مشتریان
یکی از مهمترین ویژگی های این نرم افزار این می باشد که شما می توانید یک گزارش کلی و خلاصه از صورتحساب مشتریان را درقالب یک فرم مشاهده کنید و وضعیت بدهکاری و بستانکاری آن را بررسی کنید.
یعنی شما بعد از انجام عملیات صدور فاکتور و ثبت وجوه دریافتی از مشتریان این امکان را خواهید داشت وضعیت صورتحساب مشتری را در قسمت های مختلف بررسی کنید.
رای این کار کافیست تا بعد از انتخاب نام مشتری، روی آیکون نارنجی رنگ مقابل مشتری کلیک کنید تا این فرم صورتحساب نمایش داده شود.
2- فرم جست و جوی پیشرفته
زمانی که تعداد کالا یا مشتریان زیاد باشد هنگام ثبت فاکتور فروش شما باید زمان زیادی را صرف جست و جوی نام کالا یا مشتری کنید که این زمان زیادی را از شما می گیرد.
اما ما اینجا دو فرم جست و جو برای کالاها و مشتریان قرار دادیم که با تایپ کردن تنها قسمتی از نام، نام های شامل آن کاراکتر را برای شما لیست می کند که با دابل کلیک کردن روی نام گزینه موردنظر در فاکتور بصورت اتوماتیک ثبت می شود.
3- گزارش فاکتورهای صادر شده برای مشتری
شما براحتی می توانید تنها با زدن کد مشتری لیست کامل فاکتورهای صادر شده به همراه جمع کل فاکتورها برای مشتری را مشاهده کنید.
4- امکان دریافت وجه از مشتری
درصورتی که شما وجهی از مشتریان خود دریافت کنید می توانید در قسمت مربوط به "دریافت وجه از طرف حساب" آنرا ثبت کنید.این کار باعث می شود تا هنگام گزارش گیری از مشتریان، وضعیت صورتحساب آنها مشخص شود.
5- امکان ثبت بدهی قبلی برای مشتری
برخلاف نسخه 2.1 شما در نسخه جدید درصورتی که مشتری بدهی قبلی داشته باشد می توانید آن را ثبت کنید تا در صورتحساب ها لحاظ گردد.
6- بهبود کدنویسی و رفع برخی مشکلات و نواقصات
تمام تلاش ما این است که با ارائه یک نرم افزار پیشرفته در بازه های معینی کدنویسی آنرا ارتقاء داده و مشکلات آنرا برطرف کنیم که این مورد در نرم افزار صدور فاکتور نیز درنظر گرفته شده است.
6- استفاده از فونت وزیر برای زیبا نمودن فاکتور

دیگر ویژگی های مهم این محصول در یک نگاه :
1. امکان ذخیره کل فاکتور با تمام جزئیات صورتحساب
2. امکان ثبت مبالغ دریافتی(بصورت چک،نقدی،واریزی و...) از طرف حساب ها
3. گزارش گیری پیشرفته از فاکتور های صادر شده برای طرف حساب فقط با انتخاب نام مشتری
4. گزارش پیشرفته از بدهکاری و بستانکاری طرف حساب بصورت سرجمع و تعیین مانده نهایی حساب مشتری
5. نمایش مبلغ کل فاکتور بصورت حروفی
6. امکان ثبت و ذخیره بیش از 1000 مشتری در شیت مخصوص
7. امکان ثبت و ذخیره بیش از 1000 کالا در شیت مخصوص
8. جلوگیری از ورود کدهای تکراری بصورت هشدار دهنده
9. امکان اعمال محدودیت مبلغ برای مشتری در صدور فاکتور
10. امکان ثبت بدهی قبلی طرف حساب
11. امکان ثبت موجودی اول دوره برای کالاها
12. امکان گزارش تعداد فروش کالا و نمایش موجودی انبار
13. امکان فراخوانی،جست و جو،ویرایش و حذف یا اضافه کردن ردیف فاکتور بعد از ثبت فاکتور
این نرم افزار به شما این امکان را میدهد تا هرفاکتور را ذخیره کرده تا بعدا بتوانید دوباره عملیات فراخوانی، چاپ مجدد،ویرایش، حذف کالا و... را انجام دهید.
14. اضافه شدن ردیف خالی برای فاکتور بصورت کاملا اتوماتیک
زمانی که شما اقدام به ثبت فاکتور می نمایید فقط یک ردیف برای ثبت کالا در اختیار شما قرار داده می شود.زمانی که این ردیف پر شود ردیف بعدی بصورت خودکار برای شما ایجاد میشود تا کالای بعدی را ثبت کنید.
15. دارای هشدار دهنده های مختلف جهت اطلاع رسانی از محدودیت فاکتور
16. امکان تنظیم چاپ فاکتور در یک برگ یا چندین برگ مختلف بصورت کلی یا رسمی
برای چاپ فاکتور ما دوحالت را برای شما درنظر گرفتیم:
چاپ کلی: در این حالت تمام ردیف های فاکتور فقط در یک برگ برای شما چاپ میگردد
چاپ رسمی: در این حالت ردیف های فاکتور ده تا –ده تا از هم تفکیک شده و هرکدام بصورت مجزا و مطابق با حالت رسمی در یک برگ جداگانه ثبت گردیده و جمع مبلغ هر برگ در انتهای آن درج می گردد.یعنی اگر فاکتور شما 30 ردیف داشته باشد، سه برگ فاکتور برای شما صادر میگردد که در هرکدام از برگ ها ، 10 تا ردیف گنجانده می شود و بقیه ردیف ها در برگ های بعدی ثبت می گردد.
17امکان ثبت 50 ردیف کالا برای هر فاکتور.
18. فرم جست و جوی اختصاصی و پیشرفته برای جست و جوی مشتری و کالا و امکان انتخاب از لیست
19. امکان تنظیم لوگوی فاکتور فقط با سه کلیک
شما میتوانید تنها با زدن یک دکمه یک لوگو برای فاکتورتان تعیین کنید تا در سربرگ تمامی فاکتورها به عنوان لوگوی شرکت شما ثبت گردد.

و قابلیت های زیادی که برای سهولت در صدور فاکتور درنظر گرفته شده و هنگام کار با این فاکتور به وسیع بودن امکانات آن پی خواهید برد.

لینک کمکی