فایل رایگان تحقیق در مورد طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان تحقیق در مورد طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر :

فایل رایگان تحقیق در مورد طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر
فهرست مطالب:

نصب فایلهای نمونه بر روی كامپیوتر1

مروری بر Asp. NET. 1

NET framework. 2

SQL srver 2000. 2

زبانها و ابزارهای زبان.. 4

Nopepad . NET. 4

Visual studio. NET. 5

معماری ASP. NET. 6

چه چیزی در ASP.NET وجود دارد. 6

NoPE pad. NET. 8

ایجاد یك دایر كتوری مجازی.. 9

فصل دوم / استفاده از ابزارهای برنامه نوسی ASP. NET. 10

مهم. 10

Visual studio. NET. 11

ایجاد یك صفحه جدید (Web From) ASP.NET. 13

افزودن كنترل ها 15

برنامه های كاربردی وب ASP.NET. 16

فرم های وب ASP. NET. 17

پنجره ها 18

نكته. 21

نوارهای ابزار. 23

نكته. 23

Menus (منوها )25

نكته. 27

OPTINS (گزینه ها) 28

ایجاد یك برنامه كاربردی وب Visual Basic . NEP ASP. NEP. 28

ایجاد یك برنامه كاربردی وب با NET SDK. 29

ایجاد یك ریشه برناكه كاربردی.. 29

ایجاد زیر دایركتوری ها 32

ایجاد صفات aspx. 33

مجوزهای دسترسی.. 33

نكته. 35

انتخاب یك زبان برای صفحه (زبان صفحه) 36

نكته. 36

فعال سازی وضعیت Session. 38

فعال سازی وضعیت Session در Visual studio . NET. 39

توصیه هایی برای وضعیت Session. 40

ذخیره وضعیت Session در SQL Server 41

منابع: 44
نصب فایلهای نمونه بر روی كامپیوتر

مراحل زیر برای نصب فایلهای نمونه بر روی دیسك سخت كامپیوتر دنبال نمایید تا اینكه بتوانیم برنامه و پروژه خود را اجرا كنیم:

1- اطمینان حاصل نماییم كه Interner information نصب واجرا شده است. می‌توانید این موضوع را به وسیله باز كردن اپلت Renvice در داخل control panel و جستجوی سرویس های Iss Admin و world wide و web publishing بررسی نمایید كه هر دوی این خدمات دارای یك وضعیت اجرا می‌باشند.

2- اگر Interner information نصب نشده است آن را با استفاده از بخش components Add / Remve window اپلت Add/ Remve program داخل control panel نصب نمایید اگر یك یا هر دو خدماتی كه در مرحله اول بحث شد شورع به كار نكرده اند می‌توانید با استفاده از كلیك راست بر روی سرویس و انتخاب گزینه start آنها را راه اندازی نمایید

مروری بر Asp. NEP

Asp.NEP تنها یك محصور ارتفاع یافته نیست. Asp. NEP پیشرفته ترین بستر توسعه وب ایجاد شده تا این زمان را فراهم می‌نماید. فراتر از اینها Asp. NEP جهت ایجاد یك زیر بنای كاملا جدید و به مراتب انعطاف پذیرتر برای توسعه وب به صورت بنیانی بازسازی شده است دلیل این تحول عمیق به وجود آمده در Asp. NEP این است كه بر پایه بتر NEP شركت یا مایكروسافت و یا به عبارت دقیق تر بر چهار چوب NEP استوار گشته است.

NEP framework

NEP. Framework فن آوری است كه در توسعه Asp. NEP ضروری می‌نماید و ارائه كننده سرویسهای مقدماتی سیستم هایی است كه Asp. NEP را مورد پشتیبانی قرار می‌دهند نظیر ایجاد فرد های ویندوز و فناوری جدید rich client derelopment كه در NEp ارائه شده است.

Frame work در نسخه های جدید ترسیم عامل های سرویس دهنده ویندوز نظیر NEP. Server نیز به كار خواهد رفت در حالی كه visual studio بر روی بستر های ویندوز vp,2000, NP, 98 مورد پشتیابانی قرار می‌گیرد كل چهار چوب frame work بر روی همه بستر در دسترس قرار نمی‌گیرد مهم تر از همه اینكه در حالی كه می‌توان از بستر های دیگر به عنوان سرویس گیرنده Asp. NEP استفاده كرد برنامه های كاربردی Asp. NEP تنها روی windows 2000 و نسخه های پس از آن اجرا خواهد شد.

NEP frame work شامل دو قسمت اصلی است

Common languge runtime

- NEP framework class Library

SQL srver 2000

SQL srver 2000، سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS) كلاس تجاری شركت مایكروسافت است بر پایه موفقیتی كه DQL server به دست آورد SQL server 2000 نیرومند با انعطاف پذیری بالا و با قابلیتهای UML است و برای توسعه دهندگان برنامه های كاربردی بازگشت برنامه ای در كوتاه ترین زمان ممكن را به همراه دارد.

در میان امكاناتی كه SQL server 2000 ارائه می‌دهد به موارد زیرین می‌توان اشاره كرد

- اجرای چندینی SQL server 2000 به صورت همزمان روی تنها یك ماشین

- همكاری همزمان SQL server7.0 شامل مدیریت SQL server 2000 , SQL server 7.0 از یك SQL server Enterprise

- ورودی – خروجی به صورت xML

- موتور oLAP متجمع شده

- انعطاف پذیری جهانی و طبق سنجش به عمل آمده به وسیله شركت كنترل كیفیت PPC-C آدرس: //ww. Tpc. Ory http: را برای كسب اطلاعات بیشتر و آخرین نتایج كنترل كیفیت ببیند.

SQL server 2000 در كار با برنامه های كاربردی ASP كلاسیك ASP.NEP برای برنامه نویسان گزینه رایج غالب است علاوه بر امكانات موجود برنامه نویسان از MSDE نیز بهره می‌جویند SQL server نسخه كامپیوترهای رومیزی كه امكان نسخه برداری را بر خلاف SQL server – compatible date baseengin بدون حذف هزینه های گواهی نسخه كامل SQL server می‌دهد.

هنگامی‌كه برنامه كاربردی شما به مرحله نهایی رسید پایگاه داده MSDE می‌تواند بدون هیچ گونه تغییر SQL server 2000 منتقل شود.

زبانها و ابزارهای زبان

یكی از فرآیند بتر NEP این است كه بر خلاف ASP كلاسیك كه برنامه نویسان را طبق محدودیتهای پیشین از به كار گیری زبانهای اسكیریتی محدود می‌كرد ASP. NEP به شما امكان كار با هر زبان سازگار با NEP را می‌دهد به این معنی كه كد نوشته شده در ASP. NEP كه برای كارایی بهتر كاپایل می‌شود می‌تواند نهایت استفاده از امكانات زبانهای پیشرفته به عمل آورد برای بتر NEP زبانها دو ابزارهایی كه به وسیله شان از آنها استفاده می‌كنید، احتمالا یكی از مهم ترین موضوعات برای بحث هستند.

ابتدا نگاهی به برخی از زبانها و ابزارهایی كه برای ایجاد برنامه های كاربردی NEP و در دسترس خواهند بود بیندازیم

Nopepad . NEP

شاید باور آن دشوار باشد اما برنامه نویسان متعددی خصوصا برنامه نویسان ASP هنوز كد برنامه نویسی خود را در Note pad Microsoft انجام می‌دهند. با اینكه از هنوز Note pad در همه جا برخوردایم اما Note pad به حدی نیست كه بتوان آن را در یك محیط برنامه نویسی نیرومند نامید می‌توانید كلاسها و صفحات ASP. NEP خودتان و غیره را در برنامه Note pad ایجاد نمایید و سپس آنها را به مواد استفاده از كامپایلرها خط فرمان كامپایل كنید و یا در صورت استفاده از Asp. NEP runtime NEP Asp اجازه بدهید تا صفحه را به صورت پویا و در زمانی كه برای اولین مرتبه فراخوانی می‌شود كامپایل نماید.

Visual studio. NEP

برای افزایش سرعت و راحتی كار برنامه نویسان، اكثر برنامه نویسان خواهان كادر visual studio. NEP خواهند بود. Visual studio. NEP برای اولین مرتبه پس از عرضه بتر توسعه ldevel studio. NEP خواهند بود visual studio. NEP برای اولین مرتبه پس از عرضه بتر توسعه ldevelopment patfrm مایكروسافت تنها یك Integrated development Envirom محیط توسعه مجتمع را برای تمام زبانهای NEP در مایكروسافت ارائه كرده است به این معنی كه برنامه نویسان c++, visual basic و تنها از یك IDE به صورت اشتراكی استفاده خواهند كرد كه این شامل قابلیت هایی نظیر اعمال اشكال زدایی و خطایابی در میان زبانهای یك محیط می‌شوند.

Visual studio. NEP امكانات اساسی كه شامل موارد زیر هستند را فراهم می‌نماید:

- یك مدل برنامه نویسی متحد الشكل و منفرد برای تمام زبانهای NEP و برای برنامه های كاربردی وب ویندوز

- توسعه Drpg & Drop برای مرورد و با استفاده از server Enpbrer

- راهنمای پویا

- یك مدل تعمیم یافته و سفارشی نیرومند برای IDE

- پشتیبانی كامل از uML

- سرویس های وب با جامع سازی برنامه های كاربردی به مراتب آسانترین بترها

معماری ASP. NEP

با اینكه P ASP. NE امكانات موجود در ASP كلاسیك به طرز گسترده ای استفاده شده است اما تغییرات عمده ای نیز در معماری P ASP. NE به وجود آمده است كه این شامل بهینه سازی و امكانات جدید می‌شود.


لینک کمکی