فایل رایگان میكسر پنج كاناله

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان میكسر پنج كاناله :

عنوان مقاله: فایل رایگان میكسر پنج كاناله
قالب فایل: WORD

فایل رایگان میكسر پنج كاناله
فهرست مطالب:
مقدمه
فصل اول: آشنائی با دستگاه میكسر
فصل دوم: اتصالات مدار
اتصال سیمهای شیلد
منبع تغذیه
اتصال به آمپلیفایر
ورودی های كمكی
مخلوط كردن صداها
فصل سوم: توضیح مدار
دیاگرام مدار
مدار تقویت مقدماتی


* بخشی از ابتدای مقاله:

مقدمه
كارت فایل رایگان میكسر پنج كاناله با پنج ورودی مستقل ، ولومهای كنترل مجزا برای كنترل حجم صدای هر كانال ، یك ولوم كنترل تون صدای خروجی و فیبر مدار چاپی ظریف با قابلیت نصب در انواع جعبه و كابینت و بالاخره با كیفیت و حساسیت فوق العاده است .
اما البته نه یك میكسر معمولی بلكه ، كار یك پری آمپلی فایر را نیز انجام می دهد كه صداها را تقویت كرده و مخلوط می كند و به طور همزمان 5 ورودی صدا را با هم تركیب كرده و با نسبتهای دلخواه با هم مخلوط می كند . مزید بر ورودی های میكروفن ، 2 ورودی نیز برای پخش صدای رادیو ، ضبط صوت ، گرام ، دك یا تیونر در نظر گرفته شده است .
آری این میكسر برای هر شخصی كه به الكترونیك تعلق خاطری داشته باشد این فرصت را فراهم می آورد كه با ساختن این دستگاه ارزنده هم اطلاعات باارزش و سودمندی در زمینه میكسرها و دستگاههای صوتی به دست آورد و هم صاحب دستگاهی شود كه درمدارس ، ادارات ، شركتها ، سازمانهای بزرگ ، سالنهای سخنرانی، و وعظ و حتی جلسات گرم خانوادگی كاربردهای متعددی داشته باشد.

فصل اول: آشنائی با دستگاه میكسر
كارت میكسر یك طرح جالب است كه می تواند دستگاه صورتی را تكامل بخشد و آن را به یك سیستم صوتی كامل و به اصطلاح پرفشنال تبدیل كند . در وهله نخست این دستگاه به شما امكان می دهد كه از آمپلیفایر صوتی خودتان به عنوان یك تقویت كننده میكرفن استفاده كنید . می دانید برای آنكه یك آمپلیفایر معمولی بتواند جریان ضعیف یك میكروفن را تقویت كند لازم است در ورودی آمپلیفایر یك “ پری آمپلیفایر مخصوص میكرفن ” تعبیه شود .
امتیاز بسیار جالب این دستگاه پنج كاناله در این است كه شما می توانید با اضافه كردن به آمپلیفایر مورد نظرتان همزمان جریان خروجی سه میكروفن را تقویت كنید . به این ترتیب شما قادر خواهید بود اصوات را از سه جهت ، سه زاویه و سه نقطه متفاوت با وضوح كامل دریافت كنید و برای تقوت به آمپلیفایر مورد نظرتان بدهید و واضح است كه در این حالت صدائی كه از بلندگوهای آمپلیفایر پخش می شود به مراتب پرعمق تر ، شفاف تر و پرتوان تر از حالتیست كه تنها از پری آمپلیفایر معمولی ( یك كانالی ) برای تقویت میكروفن استفاده كرده باشید ، بویژه آنكه میزان صداهای هر یك از میكروفنها را نیز می توان به دقت بوسیله ولومهای كنترل دستگاه تنظیم كرد ....

لینک کمکی