فایل رایگان پاورپوینت دیازپام - داروها

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت دیازپام - داروها :

فایل رایگان پاورپوینت دیازپام - داروها

توضیحات:

دانلود پاورپوینت با موضوع دیازپام - داروها ،
در قالب ppt و در 111 اسلاید، قابل ویرایش.بخشی از متن پاورپوینت:

دیازپام - DIAZEPAM نام فارسى:دیازپام
نام انگلیسىDIAZEPAM :
گروه دارویى:آرام‌بخش / خواب آور
گروه شیمیایى دارو:بنزودیازپین
مكانیسم اثر:
سطوح زیرقشرى دستگاه عصبى مركزى مثل سیستم لیمبیك، تشكیلات مشبك را مهار می‌كند.
موارد مصرف: اضطراب، قطع ناگهانى مصرف الكلی، داروى كمكى را در اختلالات صرعی، قبل از عمل جراحی.
میزان مصرف اضطراب/ اختلالات تشنجی: بالغین: خوراكى 2 تا 10mg سه تا چهار بار در روز؛ فرم پیوسته‌رهش 30-15 میلی‌گرم در روز داده می‌شود. بچه‌هاى بالاى شش‌ماه: خوراكى 1 تا 2/5mg، سه تا چهار بار در روز. اسپاسم عضلانی، قطع مصرف الكل:
بچه‌هاى بالاى 5 سال: عضلانی/وریدى 5 تا 10mg هر سه تا چهار ساعت برحسب نیاز داده می‌شود. بچه‌هاى بالاى 30 روز: عضلانی/ وریدى 1 تا 2mg، هر سه تا چهار ساعت برحسب نیاز داده می‌شود. صرع مداوم: بچه‌ها: بولوس وریدى) 0/1 تا 0/3mg/kg (1 میلی‌گرم در دقیقه )به‌مدت 5-3 دقیقه) كه می‌توان هر 15 دقیقه آن را تكرار كرد و تا دو دوز داده می‌شود. بالغین: بولوس وریدى 5 تا 20mg با مقدار 2mg در دقیقه داده می‌شود و می‌توان هر 10-15 دقیقه آن را تكرار كرد، و درصورت عود صرع، 30 دقیقه بعد می‌توان دوز دارو را تكرار كرد. موارد منع مصرف: فرم قرص: حساسیت مفرط به بنزودیازپین‌ها، گلوكوم با زاویه باریك، گلوكوم زاویه باز درمان‌نشده، جنون، حاملگى (در گروه D قرار دارد)، بچه‌هاى زیر 6ماه، تا دو هفته پس از قطع مصرف MAOT.
و . . .توجه: چیزی که این فایل را با بقیه فایل ها متمایز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرینت و ارائه بودن آن می باشد تا خریدار از خرید خود کاملا راضی باشد.


لینک کمکی