فایل رایگان کد های آماده سیستم خبره دیابت

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل (با پسوند) zip ارائه میگردد
تعداد صفحات فایل : 6

فایل رایگان کد های آماده سیستم خبره دیابت

قالب بندی:zip(دو فایل ورد 6ص و پاورپوینت23اسلاید)

شرح مختصر:

سیستم خبره پزشکی یک برنامه کامپیوتری است که زمانی که درست طراحی شده باشد،کمک مؤثری در تصمیم گیری در مورد تشخیص بیماری و پیشنهاد در مورد شیوه درمان، را ارائه می دهد.

تشخیص بیماری ها پیش بینی عوارض بعد از اینکه برنامه، اطلاعات بیمار را دریافت می کند،انجام می شود. این این اطلاعات معمولا از طریق بیمار به پزشک منتقل می شود. این نرم افزار با تحلیل بر روی داده های ورودی به کاربر جواب می دهد و بیماری او را تشخیص می دهد و راه حل های درمان و کنترل بیماری را نیز پیشنهاد می دهد.

بیماری دیابت انواع مختلفی دارد که معمولاً در هنگام تشخیص متمایز می‌شوند؛ بنابراین تعیین نوع دیابت وابسته به شرایطی است که بیماری خود را در هنگام نشان بروز می‌دهد. در خیلی از بیماران به راحتی در یکی از دسته‌های مشخص دیابت جای نمی‌گیرند، مثلاً فردی که دچار دیابت بارداری شده ممکن است بعد از پایان بارداری کماکان دچار دیابت باقی بماند و لذا نوع دیابتش به نوع 2 تغییر داده شود؛ بنابراین برای پزشک و بیمار برچسب زدن نوع دیابت نسبت به درک علت و سبب این بیماری و درمان مؤثر آن اهمیت بسیار کمتری دارد. و برهمین اساس این سیستم خبره به دو بخش تقسیم می شود:

این سیستم خبره همراه با دو فایل یکی فایل ورد کدها و دیگری فایل پاورپوینت توضیحات کامل سیستم خبره با 23اسلاید می باشد

لینک کمکی