فایل رایگان طراحی سایت جهت مدیریت نمودن کارهای آموزشی مدرس- رشته کامپیوتر

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان طراحی سایت جهت مدیریت نمودن کارهای آموزشی مدرس- رشته کامپیوتر :

مقدمه

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و از طرفی اهمیت چشم گیر نگهداری و ثبت اطلاعات به گونه ای که همیشه و همه جا قابل دسترس باشند ، متخصصین را بر آن داشته تا به دنبال برنامه های بهتر و کار آمدتری برای انجام امور باشند .

با توجه به امنیت اطلاعات ، باید نرم افزار انتخابی این قابلیت را داشته باشد که کاربر بتواند به طور کامل به آن اعتماد کرده و انجام کارها را به آن واگذار نماید . کاربرانی که با برنامه ها کار می کنند ممکن است سطح آگاهی و آشنایی متفاوتی با کامپیوتر و برنامه داشته باشند ، در نتیجه برنامه باید قابلیت کار ساده و قابل فهم را برای کاربران فراهم نمایند .

با توجه به گسترش شبکه های کامپیوتری وبه خصوص شبکه جهانی اینترنت امروزه کمتر کسی تمایل به کار با برنامه ی دسک تاپی دارد ، و اکثرا مشتاق کار با برنامه هایی با خدمات آن لاین می باشند .

در این پروژه قصد ارائه سایتی برای اداره نمودن کارهای آموزشی یک مدرس می باشد . تا ارتباط دانشجو و مدرس همواره به صورت مجازی و تخصصی حفظ شود . با توجه با اینکه نسخه آزمایشی کار می باشد و با توجه به محدودیتها ، سایت از قابلیت های بالقوه خود به طور کامل بهره نمی برد ، ولی امکان پیشرفت را در اسرع وقت دارد . امیدواریم که با عنایت ایزد منان و به کمک شما استاد محترم به ابن هدف نائل آییم .

چکیده

این سایت جهت مدیریت نمودن کارهای آموزشی مدرس می باشد . دانشجویان پس از عضویت در سایت می توانند از خدمات سایت (خواندن اخبار و مقالات و سوالات و...) استفاده نمایند .

همچنین می توانند به صورت آن لاین از وضعیت نمره خود که همواره مهمترین دغدغه هر دانشجویی می باشد آگاهی یابند ، و به صورت مجازی با مدرس خود ارتباط داشته باشند ، تا در هر زمان و هرجا و مکانی بتوانند از راهنمایی های ارزشمند ایشان بهره گیرند .

سناریو

این سایت برای ارائه خدمات هم به استاد و دانشجو می باشد ، به طوری که کاربران با عضویت در این سایت می توانند به طور رایگان از کلیه اخبار و مقالات و همچنین سوالات و خدمات آموزشی ، اخلاقی استاد بهره مند گردند .

دانشجویا ن عضو در سایت می توانند بدون صرف هیچ هزینه و زمانی همیشه و همه جا از وضعیت نمره خود مطلع باشند ، همچنین استاد مربوطه نیز به صورت مجازی با دانشجو بوده و دانشجو می تواند از راهنمایی ها و خدمات آموزشی ارزشمند ایشان در همه حال بهره گیرند .

امید است با توانایی گسترش و تکمیل هرچه بهتر سایت بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری ارائه نماییم .

Use Case

های مدیریتUse Case

Login

1) مدیر در صفحه ابتدایی ورود به سایت می باشد .

2) کلمه کاربری و رمز را وارد می کند .

3) روی عبارت ورود به سایت کلیک می کند .

4) مدیر در صفحه ای دیگر ورود رمز است .

5) برای امنیت بیشتر مجددا کلمه کاربری و رمز را وارد می کند .

6) روی عبارت ورود به سایت کلیک می کند .

:Alternative

1) نام کاربری و یا کلمه عبور به اشتباه وارد نموده و پیغام " نام کاربری و یا کلمه عبور نادرست می باشد ، لطفا مجددا تلاش نمایید " ظاهر می شود .

2) در صفحه امنیت مدیر نام کاربری و یا کلمه عبور را نادرست وارد نموده و پیغام " مدیر گرامی دقت نمایید " ظاهر می شود .

مشاهده لیست اعضاء

1) مدیر در صفحه مخصوص خود قرار دارد .

2) روی لیست اعضا کلیک می کند .

3) مشخصات اعضا را مشاهده می نماید .

ثبت نمرات

1) مدیر در صفحه مخصوص به خود است .

2) روی ثبت نمرات کلیک می کند .

3) نمرات دانشجویانش را وارد می نماید .

افزودن مقالات

1) مدیر در صفحه مخصوص به خود قرار دارد .

2) صفحه مربوط به افزودن مقالات را باز می کند .

3) مسیرمتن مورد نظر را انتخاب می کند .

تائید کلیک می کند . 4) روی

:Alternative

مدیر هیچ یک از فیلدها را پر نکرده بر روی عبارت " تائید " کلیک می نماید، که پیغام " لطفا فیلدها را با دقت تکمیل نمایید " ظاهر می شود .

افزودن اخبار

1) مدیر در صفحه مخصوص به خود قرار دارد .

2) صفحه مربوط به افزودن اخبار را باز می کند .

3) مسیر متن مورد نظر را انتخاب می کند .

تائید کلیک می کند . 4) روی

Alternative

مدیر هیچ یک از فیلدها را پر نکرده بر روی عبارت " تائید " کلیک می نماید، که پیغام " لطفا فیلدها را با دقت تکمیل نمایید " ظاهر می شود .

ثبت نمونه سوالات در سایت

1) مدیر در صفحه مخصوص به خود می باشد .

2) صفحه مربوط به ثبت سوالات را باز می کند .

3) سوالات مورد نظر را انتخاب می کند .

4) روی دکمه ثبت سوالت کلیک می کند .

Alternative

مدیر هیچ یک از فیلدها را پر نکرده بر روی عبارت " تائید " کلیک می نماید، که پیغام " لطفا فیلدها را با دقت تکمیل نمایید " ظاهر می شود .

های مربوط به کاربر Use Case

لینک کمکی