فایل رایگان بررسي تاثيرات ژئوممبرين روي دبي، گراديان هيدروليکي، تنش وکرنش هاي بدنه سدهاي خاکي در صورت استفاده از نرم افزار ژئواستديو وپلکسيس مطالعه موردي سد خاکي نعمت آباد

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان بررسي تاثيرات ژئوممبرين روي دبي، گراديان هيدروليکي، تنش وکرنش هاي بدنه سدهاي خاکي در صورت استفاده از نرم افزار ژئواستديو وپلکسيس مطالعه موردي سد خاکي نعمت آباد :


سال انتشار : 1396

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

عموما ژئوممبرین ها جهت آب بندی مخازن، پوشش رویه سدهای خاکی و سنگریزه ای، کانالها، حوضچه ها و سایر سازه های مشابه،مورد استفاده قرار میگیرند. ژئوممبرینها بهعنوان یک عایق بسیار مقاوم و کم هزینه و دارای طول عمر زیاد، در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. از جمله مهمترین کاربردهای ژئوممبرین ها، کاربرد به عنوان آستر و محافظ میباشد. که عمدتا در سطوح داخلی کانال ها، مخازن و لوله های آبرسانی مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین مقاومت بالای ژئوممبرین در برابر سایش، مانع از سائیدن شدن این مصالح میشود. در این تحقیق ژئوممبرین با استفاده از نرم افزار ژئواستدیو در سد خاکی شبیه سازی شده و تاثیر آن روی نشت از بدنه سد خاکی نعمتآباد مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج بدست آمده نشان دهنده این است که، استفاده از این ماده، به طور قابل چشمگیری نشت از بدنه سد خاکی را کاهش می دهد.

لینک کمکی