فایل رایگان پاورپوینت مقایسه برآورد میزان فرسایش و رسوب زایی در زیرحوضه سزار

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت مقایسه برآورد میزان فرسایش و رسوب زایی در زیرحوضه سزار :

فایل رایگان پاورپوینت مقایسه برآورد میزان فرسایش و رسوب زایی در زیرحوضه سزار (حوضه آبریز سد دز) با استفاده از مدل های تجربی ای پی ام و ام پسیاک با کمک دانش فازی، در 20 اسلاید.


پاورپوینت کاملی درباره مقایسه برآورد میزان فرسایش و رسوب زایی در زیرحوضه سزار (حوضه آبریز سد دز) با استفاده از مدل های تجربی ای پی ام و ام پسیاک با کمک دانش فازی. همراه با شکل و جداول با ظاهری زیبا.


بخشی از متن فایل:

در این پژوهش از دو روش تجربی MPSIAC و EPM برای برآورد فرسایش و رسوبزایی در زیرحوضه سزار (حوضه سد دز، استان لرستان) به کمک سیستم اطالعات جغرافیایی استفاده شده است. نقشه های توپوگرافی، کنترل صحرایی، تصاویر سنجنده Liss III و ماهواره IRS-ID نتیاج ایستگاه های رسوب سنجی از جمله داده های اولیه این پژوهش میباشند. با استفاده از این اطلاعات، میزان شاخصهای موثر در مدلهای ام پسیاک و ای پی ام در محیط GIS محاسبه و سپس از تلفیق این لایه ها میزان رسوب ویژه و سالانه برحسب زیرحوضه ها تخمین زده شده است. در هر دو روش بیش از 80 درصد منطقه در رده فرسایشی زیاد تا خیلی زیاد قرار گرفتند. مناطق با فرسایش پذیری زیاد در جنوب غربی منطقه و در جایی که از سازنده های پابده، گورپی و گچساران تشکیل شده اند واقع شده اند.


فایل رایگان پاورپوینت مقایسه برآورد میزان فرسایش و رسوب زایی در زیرحوضه سزار
فهرست مطالب:

چکیده

تولید داده ها

مدل آی پی ام
تصاویر

روش MPSIAC
خوشه سازی فازی با استفاده از روشFCM

نتیجه گیری

لینک کمکی