فایل رایگان كارآموزی در تعمیرگاه مكانیكی شما

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان كارآموزی در تعمیرگاه مكانیكی شما :

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است :
مقدمه :
این تعمیرگاه كه به تعمیرگاه مكانیكی شما معروف می باشد در شهرستان مباركه واقع در محله دهنو روبروی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مباركه قرار دارد كه كار این تعمیرگاه تعمیر انواع خودروهای سبك و بنزینی می باشد .
در این تعمیرگاه چهار نفر به عنوان تعمیركار كار و چند نفر به عنوان كارآموز و شاگرد مكانیك مشغول به كار می باشند و این تعمرگاه از سالهای قبل از انقلاب تا كنون بوده كه در چند سال اخیر با پیشرفت های چشمگیر به كار خود ادامه داده و با گسترش دادن این واحد و اضافه كردن دستگاهها و وسعت دادن به تعمیرگاه روز به روز به پیشرفت كار خود ادامه می دهد . و چون این تعمیرگاه از سالهای خیلی قبل در این مكان می باشد و با شناخته شدن بین مردم و اهالی شهرستان و ارائه كار خوب در تمام اوقات روز ماشینهای زیادی به این مكان مراجعه و رفع عیب می كنند .
و بنده نیز كارآموزی خود را در این تعمیرگاه بوده ام و از تجارب استادكاران استفاده برده و در پیشبرد علم خود كه در دانشگاه خوانده بودم استفاده كرده و نكات آموزنده خوبی را یاد گرفته ام با امید روز افزون برای تمام كسانی كه در این امر و برای پیشبرد علم و آگاهی مردم می كوشند
دستگاه تنظیم موتور و سوخت به طور اتوماتیك
دستگاه تنظیم موتور دارای یك عدد كامپیوتر و تعداد سیستمهای جانبی و چراغ دلكو است . این دستگاه دارای 6 عدد سیسم كه دو تای آنها به كویل وصل می شود و دو تای از آنها به باطری و یكی به وایر سیلندر اول و دیگری به واشر برجك دلكو وصل می شود .
در این كامپیوتر یك برنامه خود آزمای خودرو وجود دارد كه دارای قسمتهای ورودی اطلاعات قسمت تست خودرو ، بالانس قدرت ، نمایش و گرایش گیری است .
قسمت ورودی اطلاعات : در این قسمت مشخصات خودرو و مشخصات مشتری ونوع سوخت و نام تعمیر كار را می توانیم وارد كنیم
نمابر منحنی كه دارای منحنی های اولیه وثانویه است كه منحنی اولیه در بالا و منحنی ثانویه در پائین تشكیل می شود در ابتدای منحنی بالائی ، ابتدا منحنی بالا و بعد كم كم پائین می آید با استفاده از این منحنیها قدرت تولیدی درسیلندر را می توانیم ببینیم چگونه است و می توانیم با استفاده از این منحنیها به بعضی از عیوب موتور كه باعث بد كار كردن آن می شود پی برد .
در قسمت تست خودرو كه اندازه داول و دور موتور آوانس و ولتاژ دلكو و كویل و باطری و مقاومت آن را نشان می دهد ، داول برای پیكان 50 درجه باید باشد و دور موتور در RFM 1000 و آوانس بین 11 تا 12 درجه باید باشد و برای پژو چون دلكوی آن ترانزیستوری است داول مشخصی ندارد و دور موتور آن باید RFM 800 و آوانس آن 10 درجه است .
در قسمت بالانس قدرت با استفاده از این سیستم می توان به میزان كارائی هر سیلندر با سیلندر بعدی پی برد ( مقایسه كمپرس سیلندرها ) در این دستگاه این ارقام با استفاده از عدد نشان داده می شود كه اگر یك سیلندر مشكل داشته باشد عدد نشان داده شده آن سیلندر عدد كمتر از سیلندرهای دیگر است و این عیب ممكن است از میزان نبودن مصرف سوخت و خرابی سوپاپ و شمعها باشد .
این فایل شامل : صفحه نخست ، فایل رایگان كارآموزی در تعمیرگاه مكانیكی شما
فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت
( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.
(فایل قابل ویرایش است )
تعداد صفحات : 84

لینک کمکی