فایل رایگان گزارش کارآموزی شرکت صنعتی کیمیا فراور

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان گزارش کارآموزی شرکت صنعتی کیمیا فراور :

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است :
فایل رایگان گزارش کارآموزی شرکت صنعتی کیمیا فراور
فهرست مطالب
عنوان
فصل اول:آشنایی کلی با مکان کارآموزی 1
1-1-آشنایی کلی با مکان کارآموزی 2
2-1-آشنایی با محصولات تولیدی 3
فصل دوم:ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی 5
2-1-آموزش راه اندازی و تنظیم یک شبکه LAN کوچک 6
2-2-نام گذاری کامپیوترها 8
2-3-آدرس IP 13
2-4-اشتراک گذاشتن فایل ها 15
2-5-تنظیمات امنیتی 20
2-6-اشتراک گذاشتن چاپگر 22
2-7-اشتراک گذاشتن اتصال اینترنت 23
2-8-ساختار شبکه 25
2-9-روش های Backup گیری در سطح شبکه 26
2-10-تجهیزات مورد نیاز در شبکه 30
2-11-مدیریت یک LAN کوچک 42
فصل سوم:آزمون آموخته ها ، تنایج و پیشنهادها 47
3-1-شبکه در ویندوز ویستا 48
3-2-شبکه های بیسیم 64
3-3-هفت راه امن سازی شبکه های بیسیم 69
3-4-WIMAX 81
نتایج 87
فصل اول
آشنایی کلی با مکان کارآموزی
در این فصل توضیحاتی راجع به فعالیت های شرکت به همراه امکانات آن داده می شود.
1-1-آشنایی کلی با مکان کارآموزی
شرکت کیمیا فراور در سال 1376 تأسیس گردید.این شرکت تولید کننده انواع گستک های صنعتی که عمدتا در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاهی و شیمیایی کاربرد دارند است.این محصولات شامل گستک های اسپیرال ، رینگ جوینت ، پوشش فلزی ، شیاردار ، لاستیکی ، گرافیتی ، الیف غیر آزبستی و پی تی اف ائی می باشد.این مجموعه با بهره گیری از بیش از 50 نفر نیروی انسانی مجرب و متخصص و عضوی از انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران در عرصه تولید حضور دارد.مهمترین ویژگی محصولات این شرکت کیفیت ممتاز و تحویل به موقع آن می باشد
1-2-آشنایی با محصولات تولیدی
1-2-1-گسکت های اسپیرال
گسکت های اسپیرال از لایه های به هم فشرده نوارهای فلزی و درزگیری پر کننده مانند گرافیت ، پی تی اف ای و الیاف غیر آزبستی که به صورت حلزونی بر روی یکدیگر پیچیده می شوند ساخته می شود.مقطع V شکل این گسکت حالت فنری ، انعطاف فراوان و نهایتا بازدهی خوبی در مقابل فشار و دما را سبب خواهد شد.
1-2-2-گسکت های رینگی شکل
گسکت های رینگی شکل معمولا جهت فشار و دمای بالا مورد استفاده قرار می گیرد.همواره توصیه می گردد سختی جنس گسکت های رینگی شکل کمتر از سختی فلنج های مربوطه باشد.
گسکت های رینگی شکل مطابق با استانداردهای ASME B16.20 ،API 6A و JPI-7S23 تولید می گردند.
1-2-3-گسکت های پوشش فلزی
گسکت های فلزی عموما در مبدل های حرارتی استفاده می شود.این نوع از گسکت از یک ماده پر کننده نرم و یک پوشش فلزی که آن را به طور کامل یا ناقص در بر گرفته شده است.می توان این گسکت ها را به همراه تقسیم کننده های یک تکه یا جوشی تولید نمود.مقطع پوشش نیز مسطح یا موج دار می باشد.

1-2-4-گسکت های شیاردار
گسکت های شیاردار از یک رینگ فلزی شیار خورده به همراه لایه های نشت بند در دو طرف آن تشکیل شده است.در جایی که فشار کمی برای بستن پیچ های فلنج اعمال می گردد گستک های شیاردار عملکرد خوبی دارند.
1-2-5-گسکت های لاستیکی
گسکت های لاستیکی در لوله کشی ها ، مخازن و پروژه های مربوط به آب کاربرد دارند.مدل تقویت شده با رینگ فلزی برای فشارهای بالا مناسب می باشد.در نوع تقویت شده می توان با جایگزین نمودن بخش لاستیکی از رینگ فلزی به دفعات استفاده نمود.
1-1-6-گسکت های برشی
گسکت های برشی معمولا برای شرایط فشاری پایین تا متوسط مورد استفاده قرار می گیرند.این گسکت ها از ورق هایی از جنس گرافیت ، پی تی اف ائی با الیاف غیر آزبستی تولید می گردند.الیاف غیر آزبستی خود در بر دارنده طیف وسیعی از مواد اولیه از قبیل الیاف آرامید ، کربن ، سینتتیک ، شیشه و ارگانیک پیوند شده با لاستیک طبیعی ، استایرن و غیره هستند.
لازم به ذکر است که برای این شرکت یک سایت اینترنتی با امکانات قوی با استفاده ازASP طراحی شده است که شامل اطلاعاتی راجع به تاریخچه شرکت ، محصولات تولیدی ، انبار ، فروش و غیره می باشد که در کل مجموعه ی کاملی را فراهم آورده اند. در بخش حسابداری شرکت از نرم افزار Excel استفاده می شود.برای کامل تر شدن امکانات این شرکت تصمیم بر راه اندازی یک شبکه محلی کوچک گرفته شد که در عصر شبکه و اینترنت این تکنولوژی نیاز هر سازمان ، شرکت و غیره می باشد.تعداد کامپیوترهای این شبکه ی کوچک درون ساختمانی 15 دستگاه می باشد.سیستم عامل به کار رفته نیز ویندوز XP می باشد.در فصل بعد به توضیح چگونگی تنظیمات شبکه و تجهیزات سخت افزاری می پردازیم.
این فایل شامل : صفحه نخست ، فایل رایگان گزارش کارآموزی شرکت صنعتی کیمیا فراور
فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.
(فایل قابل ویرایش است )
تعداد صفحات : 102

لینک کمکی