فایل رایگان گزارش کارآموزی طراحی و برنامه نویسی کامپیوتری

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان گزارش کارآموزی طراحی و برنامه نویسی کامپیوتری :

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است :
فایل رایگان گزارش کارآموزی طراحی و برنامه نویسی کامپیوتری
فهرست مطالب
پیشگفتار 5
اهداف و كلیات 6


معرفی برنامه نویسی شی گرا و طراحی بر اساس UML 7
معرفی UseCase 18
شرح پروژه33
شرح مختصر سیستم33
ویژگیهای عمومی مورد انتظار 35
ویژگیهای فنی مورد انتظار 35
مشخصات كمی سیستم 36
تعداد زیرسیستم ها 37
تعداد موارد كاربردی (Use Cases) 37

کارآموزی طراحی و برنامه نویسی کامپیوتری
پیشگفتار
پیچیدگیها و تنوع فعالیتها و روابط اقتصادی ،‌اجتماعی به گونه‌ای است كه جهت نیل به هدفهای مورد انتظار، تهیه و اجرای برنامه‌های جامع توسعه به عنوان چارچوب منطقی فعالیتها، امری اجتناب ناپذیر است. در این برنامه‌ها كه به صورت مجموعه به هم پیوسته‌ای از اهداف، ابزارها و سیاستهای اجرائی در قالب یك نظام هدفمند و سازگار تهیه می‌شود، آمار و اطلاعات از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
در برنامه‌های توسعه،‌شناخت وضعیت موجود بخشها، كمّی كردن اهداف و ابزارها، تعیین
چشم‌انداز و قابلیتهای اجرایی و همچنین ارزیابی و بررسی عملكرد برنامه‌ها جز براساس اطلاعات آماری امكان‌پذیر نمی‌باشد، به طوری كه آمیزه مناسب نظام برنامه‌ریزی با نظام اطلاعاتی است كه می‌تواند تأثیری شگرف بر موفقیت برنامه داشته و هدایت شایسته برنامه را در پرتو دانش فنی برنامه‌ریزی و بستر مناسب آماری فراهم سازد.
خلاء نظام اطلاعاتی پویا وفعال پیش از آنکه معطوف به مدیریت سامانه اطلاعاتی باشد ، عمدتا ناشی از نبود اطلاعات بروز در بخش های مختلف است که بالطبع کار جمع آوری اطلاعات را با مشکل و مشقت مواجه می سازد . بنا بر این طراحی نظام اطلاعاتی مبتنی بر شیوه های مکانیزه اگر چه امری لازم است ولی عملا با توجه به موانع دستیابی به اطلاعات دقیق و بروز ، تحقق اهداف مترتب بر نظام اطلاعاتی مشکل خواهد بود. در این خصوص ضروری است که اهمیت بروز سازی و میزان دقت و صحت اطلاعات در قسمتهای مختلف مورد تاکید قرارگیرد . در این راستا تهیه یك بانك جامع اطلاعاتی كه تصویر وضعیت اقتصادی(تولید و خرید و فروش و ... )، اجتماعی و فرهنگی(علائق مشتریان و نحوه اثر گذاری در تصمیم گیری و ...) و تحولات به عمل آمده در بخشهای مختلف (میزان رضایتمندی مشتریان و میزان رشد فروش و میزان ضایعات و میزان سود حاصله و ...) را در یك پایگاه داده ای با قابلیت دستیابی و به روز رسانی آسان و طراحی پویا ارائه می‌كند، ‌از اهمیت بالائی برخوردار است. این سامانه كه قرار است با همكاری موسسه یا شركت رایانه ای واجد شرایط انجام شود، بستر مناسبی برای انجام بهتر فعالیتهای شرکت ارتباط نوین گستر به شمار می‌رود.
كلیات
اهداف و كلیات
با توجه به لزوم و اهمیت وجود سیستم متمركزی برای جمع آوری اطلاعات، جلوگیری از پراكندگی داده ها و نیاز روز افزون به رایانه جهت سرعت بخشیدن به محاسبات، جستجو ها، كاهش هزینه ها و اطمینان از صحت اطلاعات، كمبود یک بانک اطلاعاتی ساخت یافته با ویژگیهای فرایندی و نظام مند شامل تمامی اقلام اطلاعاتی منتج از شاخص های خاص تولید و خرید و فروش و اطلاعات مالی ، پرسنلی ، اطلاعات بازار و مشتریان ، فایلهای چندرسانه ای احساس شد كه منتج به امكانسنجی مربوطه برای مرتفع كردن نیازهای شرکت ارتباط نوین گستر و مكانیزاسیون روشهای تهیه و تولید و توزیع و بازاریابی شد .
این فایل شامل : صفحه نخست ، فایل رایگان گزارش کارآموزی طراحی و برنامه نویسی کامپیوتری
فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.
(فایل قابل ویرایش است )
تعداد صفحات : 37


لینک کمکی