فایل رایگان تحقیق در مورد شرح بلوك دیاگرام

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان تحقیق در مورد شرح بلوك دیاگرام :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : 30 صفحه

قسمتی از متن word (..doc) :


‏شرح بلوك دیاگرام:
‏منبع تغذیه كه در این تلویزیون استفاده می شود از نوع (switch Regulator‏) بوده كه دارای خروجیهای مستقیم 125و33و16و8و5 می باشد از این ولتاژها جهت تغذیه قسمت های مختلف تلویزیون استفاده می شود.
‏امواج ورودی فركانس رادیویی (RF‏) در باندهای (UHF,VHF‏) از طریق آنتن وارد تیونر می شود سیگنال RF‏ در فیوز تبدیل به سیگنال های IF‏ صوت و تصویر شده و سیگنال های IF‏ پس از عبور از ترانریستور تقویت كننده Q101‏ و فیلتر SAM‏ به پایه های 45 و 46 آی سی 8362 TDA‏ پروسور سیگنالهای تلویزیونی وارد می شود.
‏سیگنال IF‏ ویدئو از پایه ملت آی سی اخیر خارج و پس از جدا شدن IF‏ تصویر و صوت از یكدیگر، IF‏ تصویر داخلی به پایه 13 همین آی سی و IF‏ صوت پس از عبور از آی سی كنورتر صوت TA8710S‏ به پایه 5 آی سی TDA8362‏ وارد می شود از خروجی سیگنال ویدئو خارجی و صوت خارجی به ترتیب به پایه های 15 و 6 این آی سی اعمال می گردد.
‏سیگنال های B-Y, R-Y‏ به ترتیب از پایه های 30 و 31 آی سی IC101‏ به همراه سیگنال های R-Y‏ و B-Y‏ از پایه های 9 و 10 آی سی دكودرسكام به پایه های 16 و 14 آی سی تاخیر 64 میكروثانیه وارد می شوند كار این آی سی تاخیر اكتیو به اندازه زمان رفت و برگشت افقی می باشد. سیگنال های


لینک کمکی