فایل رایگان پاورپوینت در مورد روشهای اجرای پروژه تاكید بر اجرای قراردادهای EPC

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت در مورد روشهای اجرای پروژه تاكید بر اجرای قراردادهای EPC :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل : powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 97 اسلاید

قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :


روشهای اجرای پروژه
Project Delivery System
تاكید بر اجرای قراردادهای EPC
امروزه در دنیا تحولات بزرگی در نحوه انجام پروژه ها و طرح ها در حال وقوع است . به عنوان نمونه طبق آمار موسسه طرح و ساخت آمریكا ) DBIA ) نسبت پروژه های طرح و ساخت درسالهای 1985 تا 2000 از 5 درصد به 35 درصد رسیده است . طبق برآوردهای انجام شده، با انتخاب روش مناسب برای انجام پروژه، می توان هزینه های پروژه را به طور متوسط 5 درصد و مدت اجرای آن را به میزان قابل توجه ای ( در بعضی موارد تا حدود 33 درصد ) كاهش داد
انتخاب روش انجام پروژه یكی از تصمیم گیریهای استراتژیك پروژه است كه در پایان مرحله مطالعات توجیهی و هم زمان یا پس از تصمیم گیری در مورد روش تامین مالی پروژه صورت می گیرد.
روش اجرای پروژه
اصطلاحی عمومی است كه فرایندهای جامع طراحی و ساخت ، شامل تمامی روش ها ، فعالیت ها ، توالی عملیات ، روابط قراردادی تعهدات ، روابط فیمابین و شكل های مختلف را تشریح می نماید كه همگی آنها در جهت تكمیل موفقیت آمیز طراحی و ساخت پروژه ها بكار می روند.
روش اجرای پروژه = نحوه تركیب و سازماندهی خدمات طراحی ، تدارك كالا (مواد و تجهیزات ) و ساخت (ساختمان و نصب تجهیزات ) + بهره برداری و نگهداری تاسیسات (تسهیلات ) پروژه است كه به وسیله كارفرما یا با بكارگیری نهاد دیگر انجام می شود .


لینک کمکی