فایل رایگان پاورپوینت تاثیر رنگ و موسیقی بر بازاریابی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت تاثیر رنگ و موسیقی بر بازاریابی :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل : powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 38 اسلاید

قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :


بنام خدا
تاثیر رنگ و موسیقی بر بازاریابی
استاد راهنما: دکتر محمودی
ارائه دهندگان:
الهام سلیمانی
امیر حسین میان آِّ بی
سلمان غریبی
مقدمه:
قرن نوزدهم قرن پیشرفتهای وسیع نظری در زمینه ی رنگ بود، اما قرن بیستم دوره ی ثمرات این کشفیات بوده است علی رغم اینکه پس از جنگ دوم جهانی استفاده از رنگ گسترش وسیعی یافت اما مردم از درک این نکته که دستیابی به رنگ، شیوه های فهم و عکس العمل های ما را تغییر می دهد فرسنگ ها فاصله داشتند
رنگ ها هر کدام گویای پیام و جذابیت خاص خود هستند که به نیاز از آنها استفاده یا با هم ترکیب می شوند. هم چنین شما باید به رابطه ی دقیق بین محصول و نوع بسته بندی آن در محل (محل های) فروش فکر کنید. در بسیاری موارد طراح علاوه بر آشنایی با تكنیك های هنری و شناخت روانشناسی رنگ باید از علم خواص مواد محافظتی كه در ساخت بسته بندی ها به كار می روند نیز مطلع باشد. هر جنس و كالا، رنگ خاص خود را می طلبد و طراح می بایست با دانش و اطلاع كافی دست به انتخاب رنگ بزند
تاثیر رنگ بر بازاریابی: برای كالاهای تجاری خود از چه رنگ‌هایی استفاده كنیم؟ دلیل ما برای این انتخاب چه بوده است؟ آیا تنها بر مبنای سلیقه‌ی شخصی‌مان انتخابشان كرده‌ایم یا یك پیام خاص تجاری در ذهنمان داریم؟
در هنگام طراحی کالاهای تجاری باید روانشناسی رنگ را در نظر گرفت رنگ‏ها نه تنها ظاهر کالا را زیباتر جلوه می‏دهند، بلکه موثر بر عملکرد و رفتار بوده و علاوه بر آن نیز می‏تواند پیام خاصی را به ذهن متبادر کند .
همچنین برای رنگ محصولات باید . جنسیت، سن، وضعیت اقتصادی، سطح تحصیلات را در نظر گرفت مثلاً استفاده از رنگ صورتی برای محصولات مخصوص آقایان میتواند باعث عدم تمایل خرید آنان به این محصول شود.


لینک کمکی