فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه فرانسیس بیکن

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه فرانسیس بیکن :

دید کلی :
فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه فرانسیس بیکن شامل 21 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


توضیحات کامل :

فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه فرانسیس بیکن

 

فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه فرانسیس بیکن شامل 21 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه فرانسیس بیکن
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

فرانسیس بیکن فیلسوف، سیاستمدار، حقوقدان و نویسنده مشهور انگلیسی بود که به عنوان پیامبر علم جدید و بنیانگذار فلسفه علم بود. وی اندیشه های بیهوده عصر خود را شناخت و با قدرت و جرأت به نقد آنها پرداخت تا بشر عصر خود را از خواب قرون وسطایی بیدار کند.

علم بر انسان و جهان تسلط دارد و بر طبیعت نمی‌تواند مسلط شود، مگر آنکه از قوانین آن آگاهی یابیم. ادراک ما از حقیقت تنها در همان حدی است که مشاهدات ما اجازه می‌دهد و خارج از حیطه مشاهدات چیزی نمی‌توانیم، بدانیم. ذهن مسوول یافتن روابط در ماده به وسیله مشاهده و تجربه‌ است و میان علم عمل و مشاهده فرقی نیست. با کسب دانش طبقه بندی مادیات برپایه ارزش و اعتبار آن، ذهن خود را از تزویر دور دار و برای رسیدن به آن باید ذهن را از بت‌هایی که آن را احاطه کرده‌اند، رها سازیم؛ اینها بخشی از گفته های فرانسیس بیکن فیلسوف برجسته انگلیسی است که خلاف جریان زمانه اش حرکت کرد و با پشت کردن به نظام های علمی و فلسفی رایج عصر خود، توانست در دنیای علم و فلسفه انقلابی به پا کند.

  و ...

 

فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه فرانسیس بیکن
فهرست مطالب

مقدمه

تولد و خانواده و تحصیلات

ورود به عرصه قضاوت و سیاست

مواجهه با فلسفه زمانه خود

طرح جدید در فلسفه

اندیشه و ادب

سرانجام

 

عنوان : زندگینامه فرانسیس بیکن

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 21

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

لینک کمکی