فایل رایگان پاورپوینت اصول 7گانه «هندسه انقلاب اسلامي»

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت اصول 7گانه «هندسه انقلاب اسلامي» :

تذکر درباره جابجایی خطوط اصلی انقلاب

حضرت آیت ا... خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر 14 بهمن 1394 در دیدار امیر دریابان شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و معاونان و کارشناسان دبیرخانه شورا، با اشاره به پیچیدگی و ابعاد مختلف مقوله «امنیت» در دنیای امروز، وظیفه شورای عالی امنیت ملی را تصمیم گیری در چارچوب نگاه کلان و چند بُعدی به مقوله امنیت و وظیفه مهم دبیرخانه را «تصمیم سازی» برای ایجاد مسیر صحیح «تصمیم گیری» در شورای عالی امنیت ملی خواندند و تأکید کردند: برای آنکه دبیرخانه نقش بسیار مهم تصمیم سازی را به درستی و به خوبی انجام دهد، باید فضای حاکم بر دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و جهت گیری های آن، کاملاً منطبق بر «تفکر صحیح و خالص انقلابی و حزب اللهی» باشد.

امروز امنیت دارای ابعاد اقتصادی، معیشتی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، روانی و اخلاقی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی، ایشان با تأکید بر اینکه امنیت یکی از حیاتی ترین نیازهای جامعه است و بر همین اساس در قرآن کریم بارها به آن اشاره شده است، افزودند: امروز مقوله امنیت از یک موضوع نظامی و امنیتی صرف خارج شده و دارای ابعاد اقتصادی، معیشتی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، روانی و اخلاقی است.

وظیفه دبیرخانه شورا؛ تصمیم سازی

دبیرخانه شورا باید وظیفه مهم تصمیم سازی را به گونه ای انجام دهد که تصمیم گیری های شورای عالی امنیت ملی در چارچوب نگاه صحیح و چندبُعدی به مقوله امنیت باشد.

لزوم «فضای صددرصد انقلابی» در شورای عالی امنیت ملی

انجام صحیح نقش تصمیم سازی دبیرخانه منوط به حاکم بودن «فضای صددرصد انقلابی» در این نهاد است زیرا اگر جهت گیری های زاویه دار با انقلاب اسلامی در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی تأثیرگذار شود، نتیجه مطلوب به دست نخواهد آمد.

امام (ره) مظهر انقلاب اسلامی است

گرایش ها و جهت گیری های انقلابی، وا

لینک کمکی