فایل رایگان پاورپوینت مهم ترين و به يادماندني ترين جمله هاي رهبر انقلاب در سال ??

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت مهم ترين و به يادماندني ترين جمله هاي رهبر انقلاب در سال ?? :

فروردین ماه

// | بیانات در حرم مطهر رضوی

من این را صریحاً به ملّت عزیزمان عرض میکنم – قبلاً هم گفتم – من از همه ی دولتها در دوران مسئولیّت خودم حمایت کردم؛ از این دولت هم حمایت میکنم. هرجا هم لازم باشد تذکّر میدهم؛ البتّه چک سفید امضا هم به کسی نمیدهم. نگاه میکنم به عملکردها و برحسب عملکردها قضاوت میکنم و به توفیق الهی و به کمک الهی، برحسب عملکردها هم عمل خواهم کرد.

// | بیانات در دیدار مداحان اهل بیت علیهم السلام

چند جوان بی تجربه، امور آن کشور ]عربستان سعودی[ را در دست گرفتند و دارند آن جنبه ی توحّش را غلبه میدهند بر جنبه ی متانت و ظاهرسازی؛ این به ضررشان تمام خواهد شد. من هشدار میدهم به سعودی ها، از این حرکت جنایت آمیزی که در یمن میکنند باید دست بردارند؛ این در این منطقه قابل قبول نیست.

// | بیانات در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران

جمهوری اسلامی اوّلاً ثابت کرده است و نشان داده است که در دفاع از خود کاملاً مقتدرانه و در نهایت اقتدار عمل میکند؛ همه ی ملّت مثل یک مشت مستحکم گِرد هم می آیند و در مقابل متجاوز، در مقابل متعرّض، در مقابل مهاجمِ غیر منطقی می ایستند؛ در دفاع، ملّت ما یکپارچگی کامل دارد و هیچ چیز دیگری تأثیر نمیگذارد.

اردیبهشت ماه

// | بیانات در دیدار جمعی از کارگران سراسر کشور

حرف زدن راجع به فساد که فایده ای ندارد؛ با «دزد دزد» گفتن، دزد از دزدی دست برنمیدارد؛ باید رفت، وارد شد. مسئولان کشور، روزنامه که نیستند که راجع به فساد حرف میزنند. بله، روزنامه راجع به فساد ممکن است حرف بزند، من و شما که مسئول هستیم باید اقدام کنیم؛ حرف دیگر چیست؟ وارد بشوید؛ [ اگر] بلدیم اقدام کنیم، جلوی فساد را به معنای واقعی کلمه بگیریم.

مشکل اقتصادی کشور اگر بخواهد حل بشود، باید روی تولید متمرکز شد... کلید حلّ مشکلات اقتصادی در لوزان و ژنو و نیویورک نیست؛ در داخل کشور است.

// | بیانات در دیدار اعضای ستاد کنگره ی بزرگداشت سه هزار شهید استان سمنان

کشور امروز خوشبختانه درگیر جنگ نظامی نیست امّا درگیر جنگ سیاسی است، درگیر جنگ اقتصادی است، درگیر جنگ امنیّتی است و بالاتر از همه درگیر جنگ فرهنگی است؛ یعنی یک جنگ است. یعنی این را اگر کسی نداند، آن وقت خواب خواهد ماند؛ اگر کسی نداند خواب خواهد ماند. همین قدر که ندانید دشمن در صدد حمله است و این حمله از کجا است و چگونه است، باید مطمئن باشید شکست میخورید؛ باید بدانید که دشمن چه کار میکند. امروز صحنه ی کشور این است

// | بیانات در دیدار جمعی از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور

میگوید اگر چنین نشود، چنان نشود، ممکن است ما حمله ی نظامی به ایران بکنیم؛ اوّلاً که غلط میکنید؛ ثانیاً من در زمان رئیس جمهور قبلی آمریکا - آن وقت هم تهدید میکردند - گفتم دوران بزن ودررو تمام شده؛ این جور نیست که شما بگویید میزنیم و درمیرویم؛ نخیر، پاهایتان گیر خواهد افتاد و ما دنبال میکنیم. این جور نیست که ملّت ایران رها کند کسی را که بخواهد به ملّت ایران تعرّضی بکند؛ ما دنبال خواهیم کرد.

// | بیانات در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

بنده خبرهایی دارم از اینکه دشمنان ما با همراهی برخی از مسئولان سفیه منطقه ی خلیج فارس - نه همه شان، بعضی - درصدد هستند که جنگهای نیابتی را به مرزهای ایران بکشانند. پاسداران انقلاب اسلامی و همه ی پاسداران حریم امنیّت ملّی در سازمانهای مختلف بیدارند، هوشیارند. این را بدانند که اگر شیطنتی صورت بگیرد، واکنش جمهوری اسلامی بسیار سخت خواهد بود.

گفتیم که اجازه نمیدهیم از هیچ یک از مراکز نظامی هیچ بازرسی ای از سوی بیگانگان صورت بگیرد. میگویند بایستی ما بیاییم با دانشمندان شما مصاحبه کنیم یعنی در واقع بازجویی کنیم. ما اجازه نمیدهیم به حریم دانشمندان هسته ای ما و دانشمندان در هر رشته ی حسّاس و مهمّی، اندک اهانتی بشود.

خرداد ماه

// | بیانات در مراسم بیست و ششمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی رحمه الله

مسئله ی فلسطین از دستور کار نظام جمهوری اسلامی خارج نخواهد شد.

اگر ملّت ایران بخواهد به آن هدفها برسد، بخواهد این راه را ادامه بدهد، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسد، اصول او را درست بشناسد، نگذارد شخصیّت امام را تحریف کنند، که تحریف شخصیّت امام، تحریف راه امام و منحرف کردن مسیر صراط مستقیم ملّت ایران است. اگر راه امام را گم کنیم یا فراموش کنیم یا خدای نکرده عمداً به کنار بگذاریم، ملّت ایران سیلی خواهد خورد.

// | پیام رهبر انقلاب در پی تشییع پیکر مطهر شهدا با حضور حماسی مردم تهران

صلوات و تحیّات خدا بر شهیدان مظلوم غوّاص که با ظهور و حضور خود، این فروغ خاموش نشدنی را مدد رساندند و پرچم یادهای عزیز و گران بها و ذخیره های معنوی ملّت را با شکوهی هر چه تمام تر در کشور برافراشتند... حضور پُرمضمون امروز شما در تشییع این دُردانه های به میهن بازگشته، یکی از به یادماندنی ترین حوادث انقلاب است.

// | دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب

میهمان نوازی و کَرَم در استقبال از زائران اربعین حسینی یکی از صفات ممتاز مردم است. این رفتار عاشقانه ی معنوی در دنیای امروز مادی بسیار مهم و قابل توجه است و هنوز به درستی عمق این فضیلت مردم عراق شناخته نشده است.

تیر ماه

// | بیانات در دیدار اساتید دانشگاه ها

طبق آمارهای جهانی، شتاب پیشرفت علمی در کشور، سیزده برابرِ متوسّط جهان بود؛ این را مراکز آماریِ علمی دنیا اعلام کردند که ما هم مکرّر قبلاً اعلام کردیم. این شتاب، امروز کم شده... کاری کنید که شتاب رشد علمی فروکش نکند.

// | بیانات در دیدار اساتید دانشگاه ها

محیط علمی کشور را از حاشیه سازی ها برکنار نگه دارید.

// | بیانات در دیدار خانواده های شهدای هفتم تیر و جمعی از خانواده های شهدای استان تهران

امروز هم شهدا در حال تقویت روحیّه ی ملّت ایرانند. همین چند روز قبل از این، شهید وارد تهران شدند و شما دیدید چه حادثه ای درست شد؛ چه شوری، چه هیجانی! نقطه ی مقابل دلسردی ها، نقطه ی مقابل نومیدی ها، نقطه ی مقابل رکود و رکونها؛ تحرّک، آمادگی، شوق، عشق، آرمان گرایی؛ این کار شهدا است.

// | بیانات در دیدار جمعی از دانشجویان

اگر مبارزه ی با استکبار نباشد، ما اصلاً تابع قرآن نیستیم. مبارزه ی با استکبار که تمام نمیشود. در مورد مصادیق استکبار، آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است... مبارزه ی با استکبار تعطیل پذیر نیست، تکلیفش کاملاً روشن است و خودتان را آماده کنید برای ادامه ی مبارزه ی با استکبار.

// | خطبه های نماز عید فطر

این آقا گفته است که میتواند ارتش ایران را نابود کند. قدیمی های ما این جور حرفها را «لاف در غریبی» میگفتند. من نمیخواهم در این زمینه چیزی بگویم، آنها که این حرف را خواهند شنید، اگر میخواهند درست بفهمند، اگر میخواهند از تجربه های خود درست استفاده بکنند بدانند، البتّه ما از هیچ جنگی استقبال نمیکنیم، ما به هیچ جنگی مبادرت نمیکنیم و پیش دستی نمیکنیم، امّا اگر جنگی اینجا اتّفاق بیفتد، آن کسی که سرشکسته از جنگ خارج خواهد شد آمریکای متجاوز و جنایتکار است.

مرداد ماه

// | بیانات در دیدار اعضای مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام و اتحادیه ی رادیو و تلویزیون های اسلامی

هر کسی با اسرائیل مبارزه کند و رژیم صهیونیستی را بکوبد و مقاومت را تأیید کند، ما از او حمایت میکنیم؛ انواع حمایتهایی که برای ما ممکن باشد؛ همه جور حمایتی که برای ما ممکن است، از هر کسی که با رژیم صهیونیستی مقابله کند، خواهیم کرد.

امروز به نظر ما مصداق مجاهدت که در مقابل ما مسلمانها، ما پیروان اهل بیت قرار دارد، عبارت است از مبارزه ی با نقشه های استکبار در منطقه ی اسلامی؛ امروز بزرگ ترین مجاهدت این است.

//| بیانات در دیدار مسئولان و دست اندرکاران حج

ما سی وپنج شش سال است که این تجربه را داریم که باید داخل آحاد ملّت اتّحاد و اتّفاق وجود داشته باشد؛ و به برکت این اتّحاد و اتّفاق موفقیّتهای بزرگی هم به دست آوردیم؛ این را بعضی از کشورهای دیگر ندانستند، نفهمیدند و هنوز هم نمیفهمند. بر اثر یک اختلاف کوچک -یا اختلاف مذهبی، یا اختلاف قومی یا حتّی اختلاف حزبی- در داخل کشورهایشان می افتند به جان هم و همدیگر را مثل دشمن میکوبند؛ خب، خدای متعال نعمتش را از اینها میگیرد... وقتی خودمان خودمان را خراب کردیم، خودمان ایجاد اختلاف کردیم، خودمان علیه هم توطئه کردیم، خودمان با هم دست به یقه شدیم، خدای متعال نعمتش را برمیدارد

// | بیانات در دیدار مسئولان و دست اندرکاران حج

لعنت خدا بر آن کسانی که سعی کردند حقیقت امّت اسلامی را، اهمّیّت امّت اسلامی را از ذهنها دور کنند؛ مسلمانها را به اصناف گوناگون، به انگیزه های گوناگون تقسیم کنند؛ ملّیّتها را در مقابل عظمت امّت اسلامی بزرگ کنند؛ ملّت را از هم جدا کنند؛ درحالی که امّت اسلامی مهم است.

شهریور ماه

// | بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم

بعد از اتمام این مذاکراتِ هسته ای، شنیدم صهیونیست ها در فلسطین اشغالی گفتند فعلاً با این مذاکراتی که شد، تا سال از دغدغه ی ایران آسوده ایم؛ بعد از سال فکرش را میکنیم. بنده در جواب عرض میکنم اوّلاً شما سال آینده را نخواهید دید. ان شاءالله تا سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت؛ ثانیاً در همین مدّت هم روحیّه ی اسلامیِ مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست ها را راحت نخواهد گذاشت؛ این را بدانند

اینکه ما در سال در مقابل کسانی ک

لینک کمکی