فایل رایگان پاورپوینت سيد مهدي شمس الدين

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت سيد مهدي شمس الدين :

محتویات

1 ولادت 2 تحصیلات 3 آثار 4 منابع مقاله 5 وابسته‌ها

ولادت

فرزند واعظ شهیر، جناب حجت‌الاسلام حاج سید صادق شمس‌الدین، در روز هفدهم دى ماه سال 1337، در استان قم متولد شد.

تحصیلات

پس از اتمام مقطع ابتدایى در دبستان امیر کبیر، به حوزه علمیه قم وارد شد و هم‌زمان با تحصیل در حوزه، دروس متوسطه را نیز در دبیرستان صدوق قم ادامه داد. سالیان اولیه را در مدرسه علمیه حقانى و چند سالى هم در مدرسه آیت‌الله‌ گلپایگانى ادامه تحصیل داد و اینک بیش از بیست سال است در حلقه درس خارج حوزه مشغول تحصیل است.

قبل از پیروزى انقلاب و سال‌هاى اولیه انقلاب و نیز انجام وظیفه در صحنه تبلیغى داخل و خارج کشور، سال‌هاست به امر نویسندگى و تألیف و تصنیف اشتغال دارد که حاصل آن، ده‌ها کتاب چاپ شده یا در شرف چاپ و نیز ارائه ده‌ها مقاله است که در روزنامه‌ها و مجلات رسمى کشور به چاپ رسیده و یا در کنگره‌ها و سمینارهاى مختلف عرضه شده است.

آثار

آداب سفره و سفر؛ آداب معاشرت(آداب دوستى و معاشرت)؛ آداب کسب و تجارت؛ آشنایى با زندگى چهارده معصوم(ع)؛ آشنایى دین و اخلاق براى همه؛ اخلاق اسلامى در برخوردهاى اجتماعى؛ ارتش و سپاه از دیدگاه نهج‌البلاغه؛ ازدواج و طلاق؛ اسراف از دیدگاه قرآن و حدیث؛ اصول مدیریت از دیدگاه اسلام؛ اعتکاف، ره‌توشه سالکان؛ العقائد الجعفریه؛ القواعد الفقهیه؛ المعتبر فى شرح المختصر؛ انتخاب همسر؛ انتظارات امام

لینک کمکی