فایل رایگان پاورپوینت سيد هدايت‌الله مسترحمي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت سيد هدايت‌الله مسترحمي :

محتویات

1 اساتید 2 خدمات 3 تألیفات 4 منابع مقاله 5 وابسته‌ها

اساتید

حاج آقای مسترحمی در زمان حضور در عراق از درس آیت‌الله سید محمد شیرازی و آیت‌الله خویی استفاده کرد. البته خمیرمایه طلبگی اش نزد آیت‌الله محمد علی معلم حبیب‌آبادی و شیخ عباس ادیب حبیب‌آبادی که استاد پدرشان نیز بود، شکل یافت. تمام سیوطی و نیمی از مغنی را نزد مرحوم معلم حبیب‌آبادی آموخت.

خدمات

درباره خدمات خود چنین نوشته‌اند: «تاکنون نتوانسته‌ام آن‌چنان‌که شاید و باید است خدمت به مسلمین و اسلام نمایم، مگر چند مورد جزئى که از جمله، تعمیر و توسعه مسجد جامع حسن‌آباد جرقویه و تعمیر و اضافات مسجد مرحوم ملا باقر و مسجد حمام یخچال در قریه مزبور و تعمیر و توسعه مسجد جامع و تهیه برق رامشه جرقویه که آقاى آسید مهدى حسینى در این باره اشعارى سروده‌اند و تعمیر و سفیدکارى مسجد حاج محمدعلى و حسینیه حسین‌آباد جرقویه در سال 1387ق که کربلائى رضاقلى داستانى در این موضوع اشعارى سروده‌اند و به ثمر رسانیدن هیجده نفر از آقایان طلاب در حوزه علمیه قم و اصفهان و تهران و ساختن مسجد الزهراء(ع) در بى‌سیم نجف‌آباد تهران».

تألیفات

تألیفات چاپ‌شده خود را چنین نوشته‌اند:

ترجمه علل الشرایع، جلد اول؛ ترجمه ارشاد القلوب دیلمى، جلد اول؛ ترجمه ارشاد القلوب، جلد دوم؛ راهنماى قرائت؛ اصول و فروع دین یا نماز فرمان خدا؛ ا

لینک کمکی